Вітаю Вас Гість | RSS Понеділок
29.04.2024, 22:27
Економічні
інтернет-
конференції

Форма входу
Головна Конференції Реєстрація Вхід
Меню сайта
Категории раздела
2014 р. Безпекознавство: теорія та практика (15.03 – 15.04.) [46]
2013 р. Менеджмент: розвиток, теорія та практика (15.11 – 15.12.) [102]
2013 р. Безпекознавство: теорія та практика (15.03 – 15.04.) [106]
2012 р. Менеджмент: розвиток, теорія та практика (15.11 – 15.12.) [79]
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » 2012 р. Менеджмент: розвиток, теорія та практика (15.11 – 15.12.)

Кайдаш А.Д. Роль аутсорсингу в підвищенні ефективності діяльності підприємств.

Роль аутсорсингу в підвищенні ефективності діяльності

підприємств    

Кайдаш А.Д.

Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, м. Луганськ, Україна

 

У сучасному динамічному світі, успішне майбутнє будь-якого господарюючого суб’єкту, в першу чергу, залежить від здатності вчасно реагувати на зміну ситуації на ринку. Величезна різноманітність зовнішніх загроз для підприємства (зокрема, дії конкуруючих суб'єктів господарської діяльності) вимагає від керівництва постійного пошуку шляхів для підвищення ефективності діяльності. Здобути перемогу в цій складній конкурентній боротьбі зможуть лише ті менеджери, яких не лякає використання сучасних напрямів і досягнень ведення бізнесу. Одним з таких прогресивних напрямів є запровадження аутсорсингу.

Незважаючи на всі переваги аутсорсингу, які активно використовуються у міжнародній практиці комерційного господарювання ще з середини минулого століття, у вітчизняний бізнес це поняття увійшло зовсім нещодавно, і тільки починає проникати в уми українських підприємців. Прогресувати розвитку аутсорсингу в Україні допомагає ділова преса, адресована тим, хто приймає управлінські рішення. Регулярно з'являються публікації про успішні проекти, а також про протилежні приклади (про неефективне ведення діяльності підприємствами, чий штат є непомірно роздутим). Аутсорсинг дійсно стає трендом.

Величезна різноманітність видів аутсорсингу вимагає ретельного аналізу рентабельності запровадження цього новітнього засобу. Чим менші масштаби підприємства, тим вигідніше не розширювати його персонал, який буде завантажений лише частково, а купити послуги у аутсорсера. Тому аутсорсинг найбільш ефективний в малому та середньому бізнесі, але і достатньо великі корпорації при правильному застосуванні знайдуть для себе шляхи скорочення витрат (наприклад, використання виробничого аутсорсингу при відсутності власних виробничих потужностей). Найчастіше передаються такі другорядні функції господарюючого суб’єкту, як ведення бухгалтерського обліку, рекламні послуги, забезпечення функціонування офісу, перекладацькі послуги, підтримка роботи комп'ютерної мережі та інформаційної інфраструктури, транспортні послуги, забезпечення безпеки.

Аналізуючи статистичні показники росту обсягу аутсорсингу в Україні за останні роки, можна зробити висновок, що цей інструмент поступово запроваджується українськими підприємцями, і тому має повне право на його детальне дослідження.

Категорія: 2012 р. Менеджмент: розвиток, теорія та практика (15.11 – 15.12.) | Додав: EME (27.11.2012) | Автор: Кайдаш А.Д.
Переглядів: 553 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright Volodymyr Dahl East Ukrainian National University,
Department of Management and economic security
© 2024
Конструктор сайтів - uCoz