Вітаю Вас Гість | RSS П`ятниця
19.10.2018, 06:38
Економічні
інтернет-
конференції

Форма входу
Головна Конференції Реєстрація Вхід
Меню сайта
Категории раздела
2014 р. Безпекознавство: теорія та практика (15.03 – 15.04.) [46]
2013 р. Менеджмент: розвиток, теорія та практика (15.11 – 15.12.) [102]
2013 р. Безпекознавство: теорія та практика (15.03 – 15.04.) [106]
2012 р. Менеджмент: розвиток, теорія та практика (15.11 – 15.12.) [79]
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » 2014 р. Безпекознавство: теорія та практика (15.03 – 15.04.)

Шеховцова К.В. Економічна безпека підприємства в умовах швидких змін навколишнього середовища

Економічна безпека  підприємства в умовах швидких змін навколишнього середовища

Шеховцова К.В.

аспірантка кафедри менеджменту та економічної безпеки

Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля

 

Управління економічною безпекою підприємства в умовах швидких змін самого об'єкту чи навколишнього середовища, потребує знання динаміки розвитку підприємства, з точки зору рушійних факторів зовнішнього середовища, змін у часі і просторі, впливу соціальних, емоційних чинників на соціально-економічне, політичне життя. Дослідження впливу швидких, лавиноподібних соціально-економічних процесів (ЛСЕП) на економічну безпеку та діяльність господарюючих суб’єктів, дають змогу оцінювати наслідки цих процесів для господарюючих суб’єктів, прогнозувати зміни макроекономічних показників, та вчасно реагувати на них.

Здебільшого швидкі, лавиноподібні процеси асоціюються з панікою та ажіотажем, які порушують поточну діяльність підприємств, або призводять до змін у роботі підприємства через певний проміжок часу, можуть призвести до дисбалансу попиту та пропозиції, структури організації, капіталу, збільшенню ціни на сировину, продукцію, скорочення прибутку, зменшення довіри до фінансових установ серед населення та підприємців. Найпоширенішими лавиноподібними процесами, які впливають на економічну безпеку підприємства, за результатами опитування підприємств, є: валютна паніка, банківська паніка, ресурсна та ринкова паніка.

Позитивні лавиноподібні процеси впливають на діяльність підприємства або підприємства можуть використовувати лавиноподібні механізми у маркетинговій діяльності. До лавиноподібних процесів які впливають на підприємство віднесені: розповсюдження нових форм, видів і методів управління, програмного забезпечення, новітніх технологій, тенденції у моді. Застосування механізмів лавиноподібних процесів у діяльності підприємства можливо за допомогою використання маркетингових інструментів.

Розуміння та використання лавиноподібних механізмів в управлінні підприємством, зокрема управління попитом та пропозицією підприємства, забезпечує підвищенню конкурентоспроможності, фінансової стійкості, економічної безпеки, розвитку підприємства.

 

Категорія: 2014 р. Безпекознавство: теорія та практика (15.03 – 15.04.) | Додав: EME (25.04.2014) | Автор: Шеховцова К.В.
Переглядів: 200 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright Volodymyr Dahl East Ukrainian National University,
Department of Management and economic security
© 2018
Конструктор сайтів - uCoz