Вітаю Вас Гість | RSS П`ятниця
19.10.2018, 06:37
Економічні
інтернет-
конференції

Форма входу
Головна Конференції Реєстрація Вхід
Меню сайта
Категории раздела
2014 р. Безпекознавство: теорія та практика (15.03 – 15.04.) [46]
2013 р. Менеджмент: розвиток, теорія та практика (15.11 – 15.12.) [102]
2013 р. Безпекознавство: теорія та практика (15.03 – 15.04.) [106]
2012 р. Менеджмент: розвиток, теорія та практика (15.11 – 15.12.) [79]
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » 2014 р. Безпекознавство: теорія та практика (15.03 – 15.04.)

Кайдаш А.Д. Аутсорсинг економічної безпеки

Аутсорсинг економічної безпеки

Кайдаш А.Д.

Східноукраїнський університет ім. В. Даля, м. Луганськ

 

Забезпечення безпеки на сучасному рівні розвитку економіки є складним та важливим завданням. Є багато галузей, безпеку й охорону яких необхідно підтримувати на належному рівні. Структура підприємства включає велику кількість взаємопов'язаних підсистем. Вихід з ладу будь-якої з них може створити проблеми для всього підприємства. Яким би видом діяльності не займалося підприємство, забезпечення економічної безпеки є критерієм стабільного розвитку підприємства, основою його подальшого процвітання. Тому, необхідність забезпечення безпеки у всіх підсистемах підприємства є пріоритетним завданням керівництва. Але не кожне підприємство має досвід та необхідні знання для повної або часткової реалізації цих обов'язків. Саме це стало причиною створення підприємств, які надають послуги аутсорсингу безпеки.

Під аутсорсингом безпеки мається на увазі надання послуг пов'язаних з дистанційним управлінням різними засобами захисту підприємства, третьою особою (аутсорсером). Керівництво підприємства може передати на зовнішнє виконання не всі функції по забезпеченню безпеки, а лише найбільш складні частини, які потребують високої кваліфікації та великого досвіду персоналу для реалізації власними силами. Забезпечення економії коштів і скорочення витрат є факторами, які впливають на керівництво при залученні  зовнішнього виконавця на різних ділянках підприємства. Це, безумовно, досягається при вирішенні питань безпеки діяльності підприємства на умовах аутсорсингу.

Для забезпечення економічної безпеки та запобігання непередбачуваних втрат, необхідно виконати великий перелік заходів та робіт. Налагодження ділових зав’язків з правоохоронними органами, доступ до різноманітних баз даних для забезпечення перевірочних та профілактичних заходів, антирейдерська, оперативна та інші види робіт потребують постійних грошових вливань у власну службу економічної безпеки. На противагу цьому – застосування аутсорсингу дозволяє вирішити усі ці завдання у межах щомісячної оплати без додаткових витрат.

Таким чином, аутсорсинг економічної безпеки дозволяє створити надійну основу для діяльності підприємства. При цьому, керівництво залучає сили зовнішніх спеціалізованих підприємств з мінімальним витрачанням своїх ресурсів та високою якістю безпеки на підприємстві.

Література:

  1. Аникин Б.А., Аутсорсинг и аутстаффинг: высокие технологии

менеджмента / Б.А. Аникин. ― М: ИНФРА–М, 2009. ― 320 с.

 

Категорія: 2014 р. Безпекознавство: теорія та практика (15.03 – 15.04.) | Додав: EME (06.05.2014) | Автор: Кайдаш А.Д.
Переглядів: 174 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright Volodymyr Dahl East Ukrainian National University,
Department of Management and economic security
© 2018
Конструктор сайтів - uCoz